Як налаштувати Google Home, Max або Mini

Розумний динамік Google Home відмінно підходить прямо з коробки, але ви знаєте, ви можете налаштувати його, щоб бути ще краще? Ви можете змінити типовий музичний сервіс, вказати, які веб-сайти використовувати при читанні новин, і навіть налаштувати складні підпрограми, здатні виконувати кілька команд одночасно.

Однак перш ніж ви зможете зробити все це і багато іншого, вам потрібно знати, як увійти в налаштування Google Home, щоб персоналізувати його.


Як відкрити параметри Google Home

На інтелектуальному динаміці Google Home є кілька кнопок і немає екрану, так як увійти в налаштування? Google Home вимагає, щоб ваш смартфон або планшет налаштував його і персоналізував через додаток Google Home, який можна завантажити для iPhone або iPad, а також через Google Play для пристроїв Android.

 1. Спочатку запустіть додаток Google Home на своєму смартфоні або планшеті.
 2. Натисніть кнопку «Пристрої» у верхньому правому куті, щоб перейти на екран пристрою.
 3. Знайдіть свій Google Home на екрані «Пристрої» і торкніться трьох точок у правому верхньому кутку свого будинку Google.
 4. Виберіть «Параметри» у спливаючому меню.

Як налаштувати Google Home

Параметри поділені на Загальні, Google Assistant, Звук і Налаштування пристрою. Налаштування Google Assistant є глобальними, тому вони впливають на всі ваші інтелектуальні колонки та інші пристрої. Загальні параметри, параметри звуку і пристрої залежать від обраного Google Home, тому, якщо у вас є два інтелектуальних динаміки Google, ви можете налаштувати ці параметри окремо.

 • Пов'язані акаунти. Головна сторінка Google залежить від вашого облікового запису Google у багатьох службах, таких як відтворення музики з Google Play або YouTube Music. Ви можете змінити свій пов'язаний обліковий запис Google або навіть пов'язати додатковий обліковий запис, але спочатку вам потрібно буде пов'язати цей додатковий обліковий запис з додатком Google Home.
 • Назва. Якщо у вас кілька пристроїв Google Home, може бути корисно дати кожному конкретне ім'я, щоб ви могли легко відрізнити їх один від одного.
 • Група: Хочете грати музику на всіх ваших розумних динаміках одночасно? Клацніть «Група», потім виберіть «Створити нову групу», щоб розмістити в групі свого поточного доповідача на головній сторінці Google. Перейти до параметрів кожного окремого пристрою і помістити їх в одну групу; щоб відтворювати музику на всіх своїх пристроях, скажімо, «Play Rock on [назва групи]».
 • Wi-Fi. Пристрій Google Home взаємодіє з вашим смартфоном або планшетом, якщо він знаходиться в тій же мережі Wi-Fi. Якщо ви переїхали або отримали новий маршрутизатор, ви можете зайти в ці мережі Wi-Fi і вибрати «Забути цю мережу», що переведе динамік Google Home в режим виявлення і дозволить знову налаштувати його; так само, як ви зробили, коли він був тільки що з коробки.
 • Еквалайзер: у налаштуваннях звуку знаходяться налаштування еквалайзера Google Home. У Google Home використовується простий еквалайзер з налаштуваннями тільки низьких і високих частот. Для відтворення музики основним емпіричним правилом є підвищення низьких і високих частот на більш низькому і середньому рівні гучності, які ви можете мати в будинку, і зниження низьких і високих частот, коли гучність настільки гучна, важко чути людей. Однак різні типи музики звучать краще з різними налаштуваннями еквалайзера.
 • Налаштування затримки в групі. Якщо ви розмістили декілька груп у групі, і вони не синхронізовані ідеально, ви можете використовувати цей параметр, щоб налаштувати окремі пристрої Google Home для їх синхронізації.
 • Типовий динамік: Якщо у вас декілька динаміків Google Home, ви можете встановити один з них за замовчуванням для музики і звуку. Якщо ви налаштували групу інтелектуальних колонок Google Home, ви можете встановити всю групу за замовчуванням або налаштувати колонку Bluetooth за замовчуванням.
 • Типовий телевізор: якщо у вас встановлено декілька телевізорів для роботи з Google Home, ви можете встановити один з них за замовчуванням. Не знав, що можна налаштувати телевізор за допомогою Google Home?
 • Тривоги і таймери. Якщо ви використовуєте Google Home Mini як будильник, ви можете встановити гучність за допомогою цього параметра. На жаль, ви не можете самі встановити будильник, але це досить просто зробити, сказавши: «Гей, Google, розбуди мене о 7 ранку».
 • Нічний режим: якщо ви використовуєте Google Home як будильник у своїй спальні, нічний режим може стати вашим найкращим другом. Нічний режим змінить яскравість світлодіодів і зменшить гучність повідомлень протягом встановленого періоду часу.
 • Не турбувати: якщо ви хочете вимкнути нагадування і широкомовні повідомлення, увімкніть режим «Не турбувати».
 • Гостьовий режим. Якщо у вас є друг, який хоче прослухати пісню, якої немає у вашій бібліотеці, використовуйте гостьовий режим, щоб дозволити йому транслювати його на динамік Google Home. Вони повинні бути в тій же мережі Wi-Fi і використовувати чотиризначний PIN-код, що відображається в цьому розділі налаштувань.
 • Спеціальні можливості. Налаштування спеціальних можливостей дозволяють примусово відтворювати звук в Google Home, коли він починає прослуховувати ваш голос і коли він припиняє слухати.
 • Зв'язані пристрої Bluetooth. Якщо ви підключили інтелектуальний динамік Google Home до інших пристроїв, ви можете отримати доступ до цих налаштувань тут.
 • Перегорнути елементи керування пристроєм: під час встановлення Google Home ви можете скасувати елементи керування, якщо вони встановлені вгору ногами.
 • Низька гучність під час прослуховування: за замовчуванням гучність звуку знижується при взаємодії з Google Assistant, але ви можете відключити цю функцію.
 • Дозвольте іншим керувати вашим медіафайлом. Під час відтворення аудіо ви можете дозволити іншим пристроям Android керувати мультимедіа. Вони повинні бути в тій же мережі Wi-Fi, щоб це працювало.

Як налаштувати Google Assistant у налаштуваннях

Налаштування Google Assistant є глобальними, тобто вони впливають на всі ваші пристрої. Ці елементи керування дозволяють змінювати джерела музики і новин за замовчуванням, а також отримувати список покупок та інші корисні функції.

 • Музика: Google Play Music є джерелом музики за замовчуванням, але ви можете встановити його як YouTube Music, Pandora, Deezer або Spotify

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND