Використання натуральних матеріалів в інтер'єрі: екологічність та естетика

Натуральність в дизайні все ще популярна. Цей тренд можна реалізувати кількома способами, щоб простір виглядав стильно та естетично.

Як дотриматися тренду на екологічність та зробити простір естетичним, знає Наталя Гуменюк. В її портфоліо представлені проєкти різного типу. Оглянути їх самостійно можна за посиланням https://gumenyuk-design.km.ua/


Натуральні матеріали в інтер’єрі під ключ

Саме матеріали визначають готовий дизайн. Якщо обрано натуральні матеріали, тут відкривається різноманіття. Створити природний простір можливо за допомогою дерева, каменю, шкіри або бавовни. Кожен з вказаних матеріалів має певні особливості:

  • Дерево. Ідеальний вибір, якщо подобається теплий та природний інтер'єр. Дерево може бути використане для дерев’яних підлог, акцентних стін, меблів. головне правильно підібрати відтінок дерева. 
  • Камінь. З його допомогою можна зробити дизайн більш міцним та стійким. Найчастіше такий матеріал обирають для стін, підлог та вогнищ. Як декоративні елементи він виглядає не менш стильно. 
  • Шкіра. Підходить для створення елегантних акцентів. Шкіра може використовуватись для м’якої оббивки меблів або декоративних подушок та аксесуарів. 
  • Бавовна. Дозволяє створити органічний дизайн. Бавовна м’яка й комфортна, тому активно використовується для текстилю та оббивки меблів. Від інших матеріалів також відрізняється своєю стійкістю. 

Оптимальним рішенням буде поєднувати різні матеріали між собою. Наприклад, чудовим доповненням до шкіри є льон, якщо його обрано для текстилю. Не менш стильно виглядає й комбо дерева з каменем. Враховувати варто й те, для якої кімнати підбираються натуральні матеріали. 

dsfd78s78f765sf866sf

Екологічний інтер’єр: особливості стилізації

Для оздоблення стін, підлоги або стелі у квартирі/будинку ідеально підходять натуральні матеріали. Використати їх можна й для створення стильних акцентів. Дерево найчастіше використовується для спальні, а камінь в вітальні або коридорі. Бавовна або льон універсальні за своїми властивостями, тому використовуються в усіх кімнатах. 

Враховувати варто лише сумісність матеріалів між собою. Для цього розглянемо особливості стилізації:

  • Підлогове покриття. Найчастіше для підлоги використовується ламінат або паркетна дошка. Деревина може бути різною, наприклад, дуб або сосна.
  • Стіни та стелі. Для оздоблення можна використати натуральні штукатурки на основі глини. Камінь підходить для вогнищ, камінів або акцентної стіни. 
  • Меблі та декор. Дерев’яні столи, бавовняні килими або кам’яні вази зроблять простір гармонічнішим. Це можна сказати й про текстиль з льону. 

Натуральні матеріали в дизайні створюють екологічний та естетичний простір. Це також додає особливого шарму Вашій квартирі. Подбати про гармонічну стилізацію натуральних матеріалів готова команда Наталі Гуменюк. Професійні дизайнери розробляють інтер’єр під ключ. Відповідно готовий результат перевершить найсміливіші очікування. 


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND