Як запобігти оновленню Windows від збою вашого комп'ютера

Давайте спочатку передбачимо наступне: оновлення, що надаються Microsoft, рідко викликають проблеми. Сюди входять ті, які були опубліковані у вівторок виправлень, та інші, які за вибором доступні в Центрі оновлення Windows.

Ми говорили рідко, не ніколи. Запитайте будь-кого, у кого будинок, повний неробочих комп'ютерів, на наступний день після виправлення вівторка, і ви поклянетеся, що Microsoft навмисно саботувала комп'ютери в світі під управлінням Windows. Знову ж таки, проблеми виникають не так часто і рідко, але коли вони це роблять, вони завдають болю.


На щастя, є кілька дійсно простих речей, які ви можете зробити, щоб мінімізувати ймовірність того, що патч від Microsoft принесе більше шкоди, ніж користі:

Якщо вже занадто пізно і пошкодження вже зроблено, зверніться за допомогою до Усунення проблем, викликаних оновленнями Windows.

Одноразові профілактичні кроки

  1. Найголовніше, переконайтеся, що ваші важливі дані резервуються! Коли ваш комп'ютер виходить з ладу, незалежно від причини, ви, ймовірно, відчуваєте слабку емоційну прихильність до самого фізичного жорсткого диска, але ми тримаємо парі, що ви досить стурбовані тим, що ви зберегли на нім. Існує безліч способів резервного копіювання даних, від ручного копіювання збережених документів, музики, відео і т. Д. На диск або флеш-диск, аж до налаштування миттєвого резервного копіювання за допомогою онлайн-служби резервного копіювання. Іншим варіантом є використання безкоштовного локального інструменту резервного копіювання.

Незалежно від того, як ви це робите, робіть це. Якщо єдиним виходом зі збою системи після виправлення вівторка є повна чиста установка Windows, ви будете дуже, дуже раді, що ваша цінна інформація в безпеці.

  1. Змініть параметри Центру оновлення Windows, щоб нові виправлення вже не встановлювалися автоматично. У більшості версій Windows це означає зміну цього параметра на Завантажити оновлення, але я можу вибрати, чи встановлювати їх.

Якщо Центр оновлення Windows налаштований таким чином, важливі оновлення безпеки та інші оновлення все ще завантажуються, але вони не будуть встановлені, якщо ви явно не скажете Windows встановити їх. Це одноразова зміна, так що, якщо ви зробили це раніше, відмінно. Якщо ні, зробіть це зараз.

Ми як і раніше рекомендуємо встановити всі доступні оновлення. Однак таким чином ви повністю контролюєте, а не Microsoft.

  1. Перевірте вільне місце на основному жорсткому диску і переконайтеся, що воно становить не менше 20% від загального обсягу диска. Цей обсяг простору достатній для зростання Windows та інших програм у міру необхідності, особливо під час процесів установки і відновлення. Зокрема, відновлення системи, яке є основним процесом відновлення, якщо оновлення Windows викликає серйозну проблему, не може створювати точки відновлення, якщо на жорсткому диску недостатньо вільного місця.

Перш ніж встановити оновлення

Тепер, коли ваші параметри автоматичного оновлення змінено, і ви впевнені, що відновлення системи має бути в робочому стані, якщо вам це знадобиться пізніше, ви можете встановити ці оновлення:


  1. Підключіть комп'ютер, якщо це ще не зроблено. Ви, користувачі настільних комп'ютерів, вже захищені, але ноутбук, планшет та інші мобільні пристрої завжди повинні бути підключені в процесі оновлення Windows! Згідно з цими ж принципами уникайте застосування оновлень Windows під час гроз, ураганів та інших ситуацій, які можуть призвести до раптової втрати живлення!

Чому це важливо? Якщо ваша батарея розрядиться під час процесу оновлення або ваш комп'ютер втратить живлення, існує значна ймовірність, що він пошкодить файли, які оновлюються. Важливі файли, які пошкоджено, часто призводять до того, що ви тут намагаєтеся запобігти, - до повного збою системи.

  1. Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся, що це правильно, використовуючи функцію перезавантаження з Windows, а потім переконайтеся, що ваш комп'ютер знову запускається успішно.

Чому ви повинні перезавантажити? На деяких комп'ютерах, коли Windows перезавантажується після застосування оновлень безпеки для виправлень у вівторок, комп'ютер перезавантажується вперше за місяць або більше. Багато проблем спочатку з'являються після перезапуску, такі як проблеми, викликані деякими типами шкідливих програм, певні проблеми з обладнанням тощо.

Якщо ваш комп «ютер не запускається належним чином, зверніться до статті» Усунення неполадок з комп «ютером, який не вмикається». Якби ви не перезавантажувалися і не знайшли цю проблему зараз, ви б намагалися вирішити проблему як проблему Windows Update/Patch Tuesday, а не як абсолютно не пов'язану проблему, яка дійсно існує.

  1. Створіть точку відновлення вручну перед застосуванням оновлень. Точка відновлення автоматично створюється Центром оновлення Windows перед встановленням будь-яких вибраних вами виправлень, але якщо вам потрібен додатковий рівень захисту, ви, безумовно, можете створити його самостійно.

Якщо ви дійсно хочете бути готовим, ви можете навіть спробувати відновити точку відновлення, створену вручну. Це доведе, що процес відновлення системи працює правильно в Windows. На жаль, деякі користувачі виявляють, що відновлення системи було якимось чином зламано саме тоді, коли їм це потрібно найбільше.

  1. Тимчасово вимкніть антивірусну програму. Вимкнення антивірусної програми під час встановлення програми часто допомагає запобігти проблемам з установкою. Виходячи з нашого власного досвіду і досвіду багатьох читачів, робити те ж саме до оновлення Windows також доцільно.

Частина вашої антивірусної програми, яку ви хочете відключити, - це та частина, яка постійно включена, постійно відстежуючи активність шкідливих програм на вашому комп'ютері. Це часто називають захистом програми в режимі реального часу, резидентним щитом, автоматичним захистом тощо.

Встановити оновлення за одним

Тепер, коли ви правильно налаштували свій комп'ютер і підготувалися до оновлень, настав час перейти до самої процедури установки.

Як випливає з заголовка, встановіть кожне оновлення


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND