Кращі креми, що містять гіалуронову кислоту

Підтримувати молодість шкіри дуже складно, часом необхідно на це витрачати велику кількість грошових коштів. Тому необхідно знати, який крем краще, щоб не витратити гроші даремно.


Сучасна косметична промисловість постійно винаходить безліч засобів для догляду за шкірою обличчя, а останнім часом особливою популярністю стали користуватися креми з гіалуроновою кислотою.


Цей компонент сприяє утриманню вологи в шарах шкіри. Завдяки цьому шкіра зберігає свій тонус, зморшки розгладжуються. Крем з гіалуроновою кислотою можна застосовувати тим жінкам, у яких вже зріла шкіра, але вони бояться різних омолоджувальних ін'єкцій.

Гіалуронова кислота виробляється в організмі людини в невеликих кількостях, але це дозволяє уникнути алергічних реакцій при застосуванні косметики з гіалуронкою. Крім зволожуючих властивостей, кислота здатна стимулювати клітинну регенерацію.

Крему з гіалуроновою кислотою дорого коштують, тому вибирати їх необхідно дуже ретельно. Наприклад, «Лореаль» випустив крем на основі гіалуронової кислоти. Компоненти засобу за максимально короткий час проникають у шкірні покриви, інтенсивно зволожуючи їх. Результат жінки зможуть відчути вже після першого застосування: шкіра стає більш підтягнутою, свіжою, зникають сухість і лушпіння. Виробник обіцяє, що після чотирьох тижнів використання крему, збільшаться щільність і еластичність шкіри.

Знаменита фірма «Віші», яка спеціалізується на випуску антивозрастних засобів, приготувала новинку: крем з гіалуроновою кислотою, який також містить компоненти, що захищають шкіру від сонячних променів. Споживачі відзначають, що крем від «Віші» досить ефективний. Після його регулярного застосування зморшки стають менш помітними, згладжуються, шкіра стає більш зволоженою.

Дуже ефективний, але дорогий продукт випустила фірма «Матіс». Кремом можна користуватися навіть як для профілактики від появи зморшок, так і в якості засобу для омолодження. Гіалуронова кислота та інші компоненти, які містяться в кремі, сприяють виробленню колагену, покращують обмінні процеси, насичують клітини вологою.

Російські виробники косметики також не відстають, наприклад, фірма «Лібридерм» випустила цілу серію коштів з гіалуроновою кислотою, серед яких є і зволожуючий крем. Це дуже легкий засіб, який вбирається моментально. При регулярному застосуванні крему «Лібридерм» шкіра стає зволоженою, упругою, свіжою, зникають почервоніння і лушпіння, коригується овал обличчя.


Таким чином, правильно підібрані і якісні креми з гіалуроновою кислотою здатні зберегти молодість і красу шкіри на багато років. Головне - вибрати найефективніший продукт.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND