Правила догляду за зрілою шкірою обличчя

Зрілою називають шкіру жінки, яка досягла 35-45 років. У цей період у шкірі відбуваються суттєві зміни, що є причиною того, що вона втрачає пружність, сяйво, здоровий вигляд. Уповільнити вікові зміни шкіри дозволить правильний догляд за нею.


Найважливіше в догляді за шкірою - правильне її очищення. Слід виключити з застосовуваних засобів будь-яке мило - воно сильно сушить шкіру. У цьому віці ідеально підійде косметичне молочко, здатне додатково забезпечувати шкіру вологою. Причому немає необхідності змивати його водою, досить обсушити обличчя, шию і зону декольте паперовою серветкою, яка ввібрає надлишки засобу. Потім ці зони можна протерти тоником, що не містить спирту, або продається в аптеці термальною водою, яка збагачена мінералами і важливими мікроелементами - цинком і селеном.


На очищену шкіру слід нанести крем, підібраний відповідно до свого віку, бажано містить гіалуронову кислоту та інші активні компоненти, що перешкоджають старінню шкіри. Краще використовувати крем, розроблений для різного часу доби: денний (він має легшу текстуру і не заважає нанесенню макіяжу) і вечірній (він містить більше активних поживних речовин, що сприяють оновленню клітин і стимулюють обмінні процеси). Також необхідний окремий крем для більш тонкої і ніжної шкіри навколо очей: він зробить менш видимими дрібні зморшки і кола під очима.

В обов'язковому порядку необхідно робити двічі на тиждень зволожуючі маски. Найкращий час для процедури - ранкові години. Саме в цей період зріла шкіра найбільш активно засвоює гідратуючі компоненти використовуваного засобу. Не менш корисні будуть підтягуючі і поживні маски. М'які відлюднюючі скраби активізують роботу клітин і вирівняють колір обличчя. Дуже велику роль у догляді за зрілою шкірою відіграватиме масаж. Робиться він під час нанесення крему легкими попливаючими рухами подушечками пальців. Рухатися необхідно від центру особи до його периферії. Тривалість процедури - не менше 3-х хвилин. Після цього слід видалити залишки крему з обличчя за допомогою паперового рушника. Масаж слід робити щодня або ж через день, але не рідше. Жінкам також необхідно пам'ятати, що стан шкіри в зрілому віці залежить від способу життя, який вона веде. Дотримання декількох порад допоможе підтримувати в хорошому стані не тільки шкіру, але і весь організм:

  • щодня випивати не менше 2 л води, щоб компенсувати нестачу вологи;
  • близько 3 годин на день займатися активною діяльністю на свіжому повітрі (робота на дачній ділянці, піші прогулянки, біг тощо);
  • дотримуватися правильного збалансованого харчування;
  • спати 7-8 годин;
  • відмовитися від куріння, в крайньому випадку скоротити число викурених сигарет до мінімуму.

Все перераховане вище корисно дотримуватися в будь-якому віці, але після 35 років - особливо, адже шкіра стає більш вразливою.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND