Як позбутися рижини на волоссі?

Часто такий небажаний відтінок, як рижина, з'являється на волоссі. Багато жінок і дівчат постійно ведуть активну боротьбу з цією проблемою, вирішити яку можна кількома шляхами.


Рудий відтінок волосся йде багатьом дівчатам і жінкам, але тим, у кого колір обличчя червоний, краще позбутися мідного відтінку. Завдяки широкому асортименту сучасних засобів для волосся, нейтралізувати рижину можна самостійно в домашніх умовах.


Небажаний мідний відтінок у прядях може з'явитися з тієї причини, що від природи у волоссі присутній рудий пігмент. Він може тривалий час і не проявлятися, проте після неправильного фарбування або змивання фарби «мідь» стає помітною. Крім того, попередній колір фарби також впливає на той відтінок, який у вас буде після нового фарбування. Про це зазвичай попереджає майстер, якщо процедура проводиться в перукарні. Якщо ви раніше фарбувалися в мідний колір, не дивуйтеся, що цей відтінок ще тривалий час буде проявлятися навіть на темному волоссі.

За словами перукарів, найстійкішим є саме рудий колір, тому позбутися його не так просто, на це піде чимало часу і сил. Можна скористатися кількома методами зміни іміджу. Найчастіше дівчата фарбують волосся в більш темний колір. Але перукарі рекомендують ще використовувати і відтінкові тоніки. Це один з найбільш ефективних і доступних варіантів вирішення проблеми, що виникла.

При бажанні надати волоссю попільного відтінку на руді пряді слід нанести фіолетовий тонік. Засіб є простим у застосуванні: необхідно змішати невелику кількість тоніка з бальзамом для волосся, нанести на пряді по всій довжині. Незважаючи на те, що тоніки швидко змиваються, застосовуючи їх 2 рази на місяць, можна повністю позбутися небажаного відтінку.

Ще один варіант вирішення проблеми - спробувати висвітлити волосся або пофарбуватися в попільний колір. Відомо, що попільний відтінок добре нейтралізує рижину. Також ви можете використовувати спеціальну змивку для волосся. Бажано вибирати кошти без аміаку, оскільки вони надають більш щадну дію, ніж аміачні змивки.

Щоб засіб без аміаку видалив рудий відтінок, вибирайте дорогу змивку відомого виробника. Аміачні змивки швидко повернуть вам бажаний колір, однак вони чинять негативну дію на пряді, після чого знадобиться їх тривале відновлення. При фарбуванні в більш світлі тони краще віддати перевагу світло-русому або «блонду», вони добре справляються з рижиною. Ще один спосіб, що дозволяє вирішити проблему - це проведення процедури брондування або колорування.

Особливо популярним сьогодні є брондування, виглядає волосся після нього доглянутим, здоровим і об'ємним. Любителькам контрасту, варто зупинити свій вибір на колоруванні. Невдале фарбування стане менш помітним, якщо після нього зробити мелювання.


У деяких випадках позбутися від рижини допоможуть народні кошти. Якщо цей відтінок з'явився на світлому волоссі, на користь піде ополаскування їх водою з лимонним соком. Освітлюючим ефектом володіє і відвар ромашки лікарської. Можна приготувати просту маску зі шматочка житнього хліба: на ніч опустіть його в склянку з водою, вранці отриману кашицю нанесіть на пряді по всій довжині, через годину змийте. Якщо вранці змочити волосся пивом, а змити його тільки ввечері, можна зробити їх на тон світліше, в результаті чого рижина або зовсім зникне, або стане менш помітною.

Щоб уникнути неприємних наслідків самостійного забарвлення волосся, краще довіряйте цю процедуру професійним перукарям. Також дотримуйтесь всіх рекомендацій майстра з догляду за волоссям, адже саме від цього залежить їх колір і стійкість фарби.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND