Які прасування для волосся краще

Прасування для волосся користуються популярністю серед дівчат, які хочуть завжди виглядати шикарно і привабливо. Існує величезна кількість різноманітних моделей.


У багатьох дівчат, які вирішили підібрати для себе праску, в магазинах просто розбігаються очі від різноманітності. Прасування для волосся є необхідним елементом домашнього набору дівчат, які постійно експериментують зі своєю зовнішністю. І якщо взуття і одяг для нового образу підібрати не так вже й складно, то укласти волосся - це досить трудомістке заняття, що вимагає використання кращих приладів і укладальних засобів для волосся.


Прасування - це прилад для створення укладок і різних зачісок. Зазвичай всі прасування мають пару ручок з нагрівальними елементами. Ці пластини є важливими елементами будь-якої прасування. Від їх якості безпосередньо залежить стан волосся після укладання. Пластини можуть чіпляти волосся і таким чином псувати їх. Тому при виборі прасування слід добре оглянути пластини. Перед застосуванням бажано нанести на волосся бальзам або кондиціонер, а потім гель для укладання.

Існує кілька видів прасувань: професійні та звичайні. Професійні моделі відрізняються тим, що використовуються тими, для кого робота з волоссям являє собою професійну діяльність. Візажисти, перукарі, а також гримери вибирають для себе саме такі прасування. Такі моделі вважаються найкращими і потужними, але не призначені для щоденних укладок.

Звичайні прасування спеціально розроблені для щоденного випрямлення волосся. Вони більш щадні, ніж професійні. Виробники також додають до таких прасок спеціальні насадки для створення гофрованих прядей. Для щоденного використання найкраще зупинитися саме на цьому варіанті.

Розрізняють також кілька типів покриття прасунів, на які слід звертати увагу при виборі. Від якості пластин залежить ціна приладів, їх ефективність. Існують прасування з металевими пластинами. Це недорогий вид прасок, який може зіпсувати ваше волосся. Подібні пластини зазвичай не укомплектовують температурними датчиками, з цієї причини вони можуть спалити волосся. Буде краще, якщо ви звернете увагу на прасування з керамічним або турмаліновим покриттям.

Прасування з турмаліновим покриттям зазвичай забезпечені спеціальними датчиками, так що ви самі можете самостійно регулювати температуру. Це дозволяє робити щадні укладки. Такі пластини не електризують ваше волосся, а також зберігають водний баланс. Подібне покриття не псується від впливу укладальних засобів.

Дуже важливо при виборі звертати увагу на наявність регулятора температури. Якщо в прасуванні його немає, то за замовчуванням пластини будуть нагріватися до 220оС, що досить багато, особливо в тому випадку, якщо волосся пошкоджене. Особливо важливий регулятор для тих дівчат, у яких волосся сухе, так як висока температура може завдати їм істотної шкоди.


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND